foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 5
En KötüEn İyi 

Binaların yapımında kullanılan filizlerin, betonu delerek kimyasal dübel ile dikilmesine filiz ekimi adı verilmektedir. Filiz ekme uygulamaları, demir filiz ekme aydınlatma hizmetleri, metro-tramvay hızlı tren rayları, uzay çatı ve dış cephe sistemleri, çelik konstrüksiyonların da, işaret levha ve korkulukları, iskele bağlantılarında, reklam pano, koltuk ankrajmanları, rot cıvata sabitlenmesinde kullanılmaktadır.

Filiz ekme işleri seri bir şekilde yapılabilir ve işini bilen bir personel ile kaliteli bir hizmet sağlanır. Ekim uygulamasında kullanılan malzemeler; kimyasal dübel, demir filizidir, kimyasal dübel tabancası ve delik açmak için beton delme makinesidir. 

İlk olarak beton delme makinesi ile ekilecek filizin kalınlığına uygun olacak şekilde delik açılır. Delik açma işlemi tamamlandıktan sonra delik temizlenir ve açılan deliğe uygun olarak kimyasal dübel doldurulur. Kimyasal dübel doldurulduktan hemen sonra filiz ekilerek işlem tamamlanmış olur. Bu işlem tamamlandıktan kısa süre sonra kimyasal dübel reaksiyona geçerek, beton dökülmüş gibi sağlam bir yapıya dönüşerek filiz ekme uygulaması tamamlanmış olur.

telefon whatsapp mail