foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 

Gelişmiş teknolojinin ürünleri olan beton kesme makineleri ile günümüzde tehlikesiz, güvenli olarak kesim işleri gerçekleştirilmektedir. İşçi güvenliği ve iş kalitesi düşünülerek tasarlanmış olan beton kesme makineleri ile duvar kesme, kontrollü bina yıkımı, kolon kiriş kesimi, kapı pencere kesimleri, bahçe duvarı kesme, merdiven, derz, asfalt ve kütle beton kesimleri yapılabilmektedir.

En çok tercih edilen kesim makineleri, derz kesme makinası, hidrolik kesim makinası, halali kesim ve el kesme makinasıdır. Bu kesim makineleri sayesinde güvenli olarak tüm kesimlerde başarı olmaktadır.

Derz kesme makinası kullanım yerleri inşaat derzleri, su kanalları, kontrol derzleri ve asfalt kesimleridir. Derz kesme makinesi yatay alanlarda kullanılan elektrik, dizel veya benzinli çalışan çeşitleri olan bir makinadır.

Hidrolik kesim makinası yatay ve dikey alanlara sabitlenebilen elektrikle çalışan ve hidrolik sistem ile kesme işlemini gerçekleştiren bir kesim makinasıdır. Kullanımında sakınca olmayan bütün alanlarda kullanılabilir.

Halatlı kesim makinası, halatlı sistemi ile diğer kesim makinelerinin kesemeyeceği büyüklükte betonları rahatlıkla kesebilen bir beton kesme makinasıdır. Halatlı sistem ile kütle beton kesimleri çözüme kavuşturulur.

Kesim makinelerinin en küçüğü olan ve elde kullanılabilir olduğundan el kesme makinası adını alan el kesme makinası küçük işlerde veya yardımcı makine olarak kullanılabilmektedir.

Beton kesme makinelerini kısaca açıklamış olduk herhangi bir kesim işinizde veya kesim makinası ihtiyacınızda Zirve Karot hizmetinizde olacaktır. Hemen arayarak fiyatları öğrenebilir makine siparişi veya uygulama yaptırabilirsiniz.

telefon whatsapp mail