foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Karot firmaları tarafından inşaatlarda ve bütün yapılarda uygulanmakta olan karot işleri günümüze her inşaatta kullanılmaktadır. Karotcu olarak bilinen karot uygulamalarını gerçekleştiren kimseler inşaatlardaki bütün delme ihtiyaçların giderirler. Karot işleri her ne kadar beton delme işi olsa da karot olarak tabir edilir. Yani karot uygulaması beton delme işidir.

Bu delme işi ise karot makinesi olarak tabir edilen delme makinesi ile yapılır. Karot makinesi beton mermer granit gibi alanlarda delim yapmak için kullanılabilir. Karot makinesi ile delme kesme işleri yapılabilmektedir. Sıklıkla uygulanan ve kesim uygulamalarında çözüm sağlanan karot makinesi ilke çürütme işlemi ile istenilen şekilde beton alanlarda kesim yapılabilmektedir.

Elektrikle çalışmakta olan karot makinesinin motoru ve elmas uçlara sahip kovanı sayesinde pürüzsüz bir delim yapılır. Karot uygulamasında açılı delim yapılabilmektedir. Yatay ve dikey alanlarda uygulanabilir olan karot uygulaması ile bütün delme işleri mümkün olmaktadır. Bütün karot beton delme ihtiyaçlarınızda Zirve Karot ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

telefon whatsapp mail