foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 

Şantiyelerde beton kesme, beton delme veya ek yapıların oluşturulması, aydınlatma sistemleri gibi alanlar için gerçekleştirilen epoksi ile filiz ekme uygulaması ile binalar yapısal olarak güvenli hale getirilebilir, ek yapılabilir veya büyük reklam ve aydınlatma panoları dikilebilir. Bu gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilen kimyasal dübel beton alanlar gibi ağır yükler için üretilmiş bir maddedir.

Dübelleme işlemi basit ve etkili bir uygulamadır. Ekilmesi istenen alanda filize uygun çapta delik açılarak olur. Açılmış delik içi boşaltıldıktan sonra kimyasal dübel başka bir deyişle epoksi maddesi doldurulur ve ihtiyaç olan filiz ekimi gerçekleştirilir. Uygulama bittikten sonra kimyasal dübel beton kadar sağlam bir hale gelir. Epoksi filiz ekme uygulamasının tercih edilmesi de çok sağlam olmasındandır.

Sizde binalarınızda kesim işlemleri gerçekleştirdiğinizde, ek yapacağınızda, eski binaları için güçlendirme ihtiyacınızda veya aydınlatma sistemleri gibi alanlarda epoksi filiz ekme uygulamasını yaptırabilirsiniz. Hemen arayıp, fiyat öğrenebilir ya da uygulama yaptırabilirsiniz.

telefon whatsapp mail