foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 

Beton delme makineleri ile yapılan beton delme uygulamaları birçok alanda çeşitli yöntemler ile delme kesme işleri yapılmaktadır. Karotçu olarak isimlendirilen kişi ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilir. Karot ve beton delme uygulamaları arasında bir fark bulunmamaktadır. İngilizce olan “carrot” kelimesinin okunuşu olarak dilimize yerleşen karot, beton delme uygulamalarının diğer bir adıdır.

Bu sebeple karotçu, karot firması, karot makinesi, karot kovanı, karot deliği, karot kesme gibi tabirleri beton delen kişiler, beton delme firması, beton delme makinesi, beton delme kovanı, beton deliği, beton delme kesme olarak adlandırmak mümkündür. Sonuç olarak karot işlerinin Türkçe adı beton delmedir.  

Karot uygulamalarının kullanıldığı her alanda uygulanan beton delme uygulamaları ile doğalgaz, sıhhi ve elektrik tesisatlarında, klima ve baca çıkışlarında veya havalandırma gibi yerlerde kullanılmasının yanı sıra çeşitli nedenlerle farklı ihtiyaçları karşılamak için daha çok kullanılmaktadır. Beton delme makineleri ile beton kesme uygulaması dahi mümkün olur. Küçük çaplı olarak betonda delikler yan yana açılarak kesilecek olan alan alınır. Çürütme adı verilen bu yöntem ile beton delme makinesi ile beton kesilir.

Beton delme makineleri ve hidrolik beton delme makineleri ile bütün delme uygulamalarına çözüm üretilmektedir.Q600 ve 10 metre derinliğe kadar yatay dikey alanlarda beton delme uygulaması mümkün olur. Beton mermer, granit ve kaya gibi alanlarda çözüm sağlayan beton delme makinelerimiz ile bütün delme işlerinizde bizi arayabilirsiniz.

Banka Hesap Bilgilerimiz

İş Bankası

Konya Merkez Şubesi:

Hesap Adı: Sefer KOCAMAN

IBAN NO: TR42 0006 4000 00145003139796


 

Yapı Kredi Bankası

Konya Mevlana Şubesi:

Hesap Adı: Sefer KOCAMAN

IBAN NO: TR28 0006 7010 00000087417449

telefon whatsapp mail